Optyk Gdańsk

 

Optyk Gdańsk - Optometrysta - Badanie wzroku

Szkla progresywne są to szkła dla osób po 45 roku życia, które potrzebują jednych okularów do patrzenia w dal a drugich do czytania. Umożliwiają one wyraźne widzenie na każdą odległość w jednych okularach !
Możemy widzieć ostro to co jest daleko, blisko, jak również to co jest w tzw. odległościach pośrednich. Użytkownicy okularów progresywnych mogą swobodnie prowadzić samochód, wyraźnie widząc przyrządy kontrolne i nawigację.

Szkła progresywne wyglądają jak zwykłe okulary, bez widocznego podzialu na strefę widzenia dali i bliży. Nikt nie wie, że masz problem z widzeniem bliskich odleglości. Jest to nowoczesne i komfortowe rozwiązanie dla osób po 45 roku życia. Nasza firma jest partnerem światowego koncernu produkującego szkła progresyne Varilux. Są to soczewki okularowe najwyższej jakości, znane z reklam telwizyjnych i najlepszych innowacyjnych konstrukcji optycznych . 

Wśród przez szkieł progresywnych istnieje ich bardzo wiele rodzajów, różnią się między sobą szerokością strefy ostrego widzenia. Jest to najważnieszy parametr, decydujący o jakości szkieł progresywnych. Dodatkowo okularowe soczewki progresywne różnią się jeszcze wielkością zniekształceń w obszarach bocznych. Moga one przeszkadzać w zerkaniu na boki np. spojrzenie w lusterka samochodu. Najnowsze, innowacyjne konstrukcje optyczne szkieł progresywnych Varilux minimalizują to zjawisko. 

Progresywne

Im szerszy jest tzw. kanał progresji tym pole ostrego widzenia jest większe, a patrzenie jest wygodniejsze i bardziej komfortowe. Decydując się na zakup okularów progresywnych konieczne jest uzyskanie informacji od optyka jak szerokie jest pole widzenia ! Można to porównać do sytuacji czy chcemy patrzeć jak przez dziurkę od klucza czy widzieć szeroko i komfortowo. 

Szczególnie polecamy najbardziej innowacyjne szkła progresywne Varilux X, które charakteryzują się najszerszym polem widzenia, bardzo łagodnymi i elastycznymi przejściami zmiany mocy. 

W naszych salonach optycznych bierzemy pełną odpowiedzialność za komfortowe widzenie w okularach progresywnych. Oferujemy jedynie innowacyjne szkła progresywne Varilux produkcji światowego lidera firmy Essilor. Niezbędnym elementem powodzenia w uzyskaniu zadowolenia z okularów progresywnych jest profesjonalne, optometryczne badanie wzroku sprawdzające wiele parametrów widzenia. Nasz optometrysta mgr optometrii Arkadiusz Kołpak, doradzi jaki rodzaj szkieł progresywnych będzie najbardziej odpowiedni dla warunków wzrokowych w jakich dana osoba funkcjonuje w życiu codziennym i w swoim środowisku pracy.


Każda para szkieł progresywnych jest objęta 30 dniowym okresem gwarancji adaptacji ! Jeżeli okaże się, że nie będziesz odczuwał właściwego komfortu widzenia w nowych szkłach progresywnych Varilux - wymienimy je na inne całkowicie BEZPŁATNIE.
Gwarantowane 100 % satysfakcji lub wymiana szkieł.

Okulary progresywne - to proste.
Filmowy poradnik jak używać okularów progresywnych.Źródło filmu: Szajna Laboratorium Optczne 
 

Promocje:


Polub nas  na Facebooku - otrzymasz 10% rabatu na oprawki. Varilux Stenka

variluxwww.optyk-kolpak.pl